درباره (ProTourist)

موسسه حقوقی بین المللی حامی حقوق گردشگران  تمدن های بزرگ با نام تجاری پروتوریست تنها و اولین موسسه حقوقی است که به صورت حرفه ای و گسترده در حال ارائه خدمات حقوقی – شامل پذیرش وکالت ، مشاوره حقوقی ، آموزش حقوق و …
به تاسیسات و اشخاص فعال در صنعت گردشگری مانند دارندگان اماکن اقامتی ، هتل ها ، دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی ، راهنمایان گردشگری و غیره از یک طرف و از طرف دیگر به گردشگران بویژه گردشگران خارجی است.
از آنجا که دایره فعالیت پروتوریست در سطح کشور و به تمام تاسیسات گردشگری است در تمامی شهرهای پرمقصد گردشگری مانند یزد ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، بندرعباس و کیش و … دارای دفاتری است که توسط وکلای کاردان و آموزش دیده خدمات خود را در بهترین کیفیت ارائه خواهد داد.

به دلیل آنکه پرو توریست دارای هدف و رسالت خدمات منحصر به فرد در زمینه فعالیت خویش است در کنار تولید محتوا در گرایش حقوق گردشگری در برنامه ای مدون وکلای عضو خویش را بعنوان یک وکیل متخصص حقوق گردشگری همیشه با به روز ترین متون و مقررات و قوانین آموزش خواهد داد.

پروتوریست خود بعنوان اصلی ترین تولید کننده محتوا به سبک و سیاق آموزش برای افراد دارای کسب و کار و علاقمندان حامی مادی و معنوی محققان و حقوقدانانی است که بخواهند در این زمینه تحقیق و تولید  علم و محتوا نمایند.

خدمات و فعالیت های پروتوریست

 

 • ارائه خدمات حقوقی به تاسیسات گردشگری  شامل پذیرش وکالت ، مشاوره حقوقی ، تنظیم قرارداد ها و آموزش حقوقی 

تاسیسات گردشگری که شامل دایره وسیع از مراکز اقامتی ، هتل ها و دفاتر خدمات مسافرتی هستند تا مناطق نمونه گردشگری و غیره به مانند دیگر کسب و کارها جهت تبدیل شدن به یک کسب و کار حرفه ای  خود را ملزم به استفاده از خدمات حقوقی میدانند.
بنابراین چه بهتر از این که  ، این خدمات توسط گروهی از وکلای حرفه ای بع آنها ارائه گردد.

تاسیسات گردشگری از طریق ارتباط با پروتوریست به صورت آنلاین و یا حضوری میتوانند این خدمات را به صورت مستمر دریافت دارند.

باشد که این خدمات باعث برتری و وجه تمایز این تاسیسات در رقابت صنعت گردشگری گردد.

 • پذیرش وکالت گردشگران خارجی

هر سفر و گردش پر از اتفاقات غیرقابل پیشبینی است که ممکن هر گردشگری را دچار دردسر سازد. عمده این اتفاقات سرقت ، ضرب و جرح ، تعرض ، تصادف و غیره هستند که برای گردشگران خارجی عموما غیر قابل رفع است زیرا نه تنها سفر ذاتا موقت هست و وقت کافی برای آن وجود ندارد بلکه گردشگران خارجی توانایی شناخت مراجع مرتبط و قوانین کشور مقصد را نداشته و به همین دلیل همیشه یک گردشگر همیشه مجبور به گذشتن از حقوق خویش است.

پروتوریست با داشتن دفتر در شهرهای پرمقصد گردشگری این مشکل را حل و با استفاده از وکلای کاردان وکالت گردشگران خارجی را پذیرفته و به سرانجام خواهد رساند. در این راستا برای اولین بار پروتوریست در این راستا با ایجاد طرح حامی با اندک ترین مبلغ گردشگران خارجی را از زمان ورود تا خروج از ایران مورد حمایت حقوقی خویش قرار میدهد.

جزئیات طرح حامی را از ما بخواهید!

 • مشاوره و تنظیم قرارداد های مهاجرت !

بسیاری از هموطنان در هنگام مهاجرت ، امور مربوط به مهاجرت را به افراد و موسساتی میسپارند که گاه بنابر دلایل مختلف دچار مشکل شده و وقت و سرمایه خویش را از دست میدهند. پروتوریست بعنوان یک شخص متخصص و غیر ذینفع میتواند بهترین مرجع جهت  ارائه مشاوره به متقاضیان مهاجرت و تنظیم قرارداد های آنها و صلاحیت سنجی این موسسات میباشد.

با ما در تماس باشید.

 • آموزش حقوق گردشگری و تولید محتوا

رسالت ما تنها ارائه خدمات حقوقی صرف نیست بلکه آموزش حقوق گردشگری به افراد فعال در صنعت گردشگری و تولید محتوا در این زمینه با هدف غنی سازی این صنعت از لحاظ حقوقی از اهداف همیشگی پروتوریست است با مراجعه به سایت و صفحات مجازی ما از این آموزش و محتوا برخوردار شوید. و در صورت درخواست دروه های آموزشی با ما در ارتباط باشید.

معرفی مدیر عامل : سعید بدخش

دکتر سعید بدخش

  • مدیرعامل پروتوریست
  • وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 16 سال سابقه
  • دکتری خصوصی
  • مدرس دانشگاه
  • مدرس قوانین و مقررات گردشگری و میراث فرهنگی
  • مولف کتاب های راهنمای حقوقی سفر به ایران و قوانین هتلداری

 

ایمیل : saeid.avocat@gmail.com

راه های ارتباطی ما
واتساپ : 09022325474
تلفن :
021-22066855
021-26745780
ایمیل : protouristir@gmail.com
آدرس : تهران – سعادت آباد -چهار راه سرو – ساختمان دلفین – طبقه 4